PREFABRİK ENDÜSTRİYEL YAPILARDA DERZ İZOLASYONU_en-GB

PREFABRİK ENDÜSTRİYEL YAPILARDA DERZ İZOLASYONU_en-GB

Binaların en fazla izolasyon ihtiyacı duyduğu alanların başında teras fayans izolasyonları gelmektedir. Fayanslar belli bir süre sonra derz çatlamalarından ve derz aşınmasından dolayı su kaçırmaya başlarlar. Teraslara tekrar derz işlemi yapmak kalıcı bir çözüm değildir. Çünkü derz aralarından su kaçıran terasın altındaki şapta izolasyon olmadığı için de teras su kaçırabilir.

 • Fayans izolasyon da kullanmış olduğumuz polyurea su yalıtımı sayesinde fayans üstündeki uygulamalar da kalıcı ve ömürlük olmasını sağlıyoruz.
 • Polyurea teras izolasyon tam anlamıyla dekoratif bir görüntüye sahip olur.
 • Dekoratif bir görünüme sahiptir. Renklendirme seçenekleri bulunur. Sizlerin seçmiş olduğu bir renk ile terasa hem dekoratif görünümü hemde su izolasyonunu sağlamış oluyoruz.
 • Polyurea özet vermek gerekirse ; mobil araç içindeki makinesi sayesinde sprey olarak uygulanmaktadır , aşınmaz, ek yer oluşturmaz , 10 saniyede kurur, %400 esnek, çatlamaz özelliği ile ömürlük izolasyon ürünleridir ve polyurea üstünde izolasyon ürünü kesinlikle yoktur.
 • Polyurea uygulaması sayesinde fayansınızda herhangi bir kırılma meydana gelmeden izolasyon sağlıyoruz. Bir gün astarlama aşaması ertesi gün polyurea işlemi ve renklendirme işlemi ile işi tam anlamıyla teslim ediyoruz. İşi teslim ederken su testinin kontrollerini de ihmal etmiyoruz. Su testinden sorunsuz bir şekilde çıkan polyurea uygulaması sonrası iş teslimi firma garanti sözleşmesi yapılarak teras ve prefabrik fayans izolasyonu teslim edilmektedir.

Prefabrik Ev derz ve Su İzolasyonu

Prefabrik evler metalik bir yapıya sahiptir. Kolonları çelikten yapılır ve kısa bir süre içinde inşaatı tamamlanır. Prefabrik evlerin ısı yalıtımlarının sprey poliüretan köpük ile yapılması pek tavsiye edilmez. Sprey poliüretan köpük ısı yalıtımını duvarların arasına yaptığımız zaman ısı izolasyon problemi ortadan kalkar.

 • Günümüzde bu teknik ABD tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.
 • Ülkemizde de kullanılması yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı.
 • Poliüretan köpük ısı yalıtımı ile prefabrik evlerin ısı izolasyon problemi ortadan kalkar ve % 100 ısı yalıtımı sağlanır.

Prefabrik evin su izolasyon işlemlerinde ise sprey polyurea uygulamasını tercih edebilirsiniz. Sprey polyurea kalıcı çözüm sunan izolasyon sistemidir. %400 esnek bir yapı olması nedeniyle zeminin eğilmesi ve çatlaması durumlarında polyurea çatlamaz izolasyon sağlamaya devam etmektedir. Hemen kuruma yapmaya başlar.

 • Özellikle bina güçlendirme işlemlerinde kullanılır. Tonlarca ağırlığa karşı oldukça dayanıklı özelliği sayesinde bina güçlendirme işlemlerinde kullanılan polyurea kesin ve net sonuçlar vermektedir.
 • Prefabrik evlerin çelik kolonlarına işlem yapılan polyurea , çeliğin aşınmasını önleyerek çeliğin kalıcı bir şekilde sağlam kalmasını sağlar.
 • Bu şekilde prefabrik evlerin ömürlük olarak kullanılması sağlanır.

Prefabrik ev izolasyon işlemlerinde prefabrik ev ısı izolasyon sistemleri ve prefabrik ev su izolasyon sistemleri işlerinde sağlamış olduğumuz kalıcı çözümlerden siz değerli müşterilerimiz de faydalanabilir. Prefabrik ev teras izolasyon işlemleri su akıntı problemleriniz de polyurea ile kalıcı çözüm imkanı sağlarken bunun yanında oldukça güzel dekoratif bir görünümde vermiş olursunuz.

Prefabrik ev bakımı ve prefabrik ev güçlendirme işlemlerinizde kalıcı çözümlerimiz den siz değerli müşterilerimizde faydalanabilirsiniz. Prefabrik evinizin su izolasyonu , ısı izolasyonu ve güçlendirme işlemlerini kalıcı bir şekilde yaptırmak istermisiniz?

Polyurea kaplama sayesinde prefabrik güçlendirme işlemi , poliüretan köpük sayesinde prefabrik ısı izolasyonu problemlerinizi ömür boyu çözmek istiyoruz.

Prefabrik ev ısı yalıtımı yapabilme konusunda uzman şirketimiz tarafından kalıcı ısı yalıtımı işlemi yaptırarak kış aylarında soğuktan ve yaz aylarında sıcaktan korunabilirsiniz.

Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

To be notified of new opportunities, sign up for our newsletters.